Güncel Anne

Güncel Anne Adım Adım Bebeğim’de

Çağın’ın 9 . ayından itibaren her ay düzenli olarak takip ettiğimiz bir dergi var: Adım Adım. Her ay kapımıza bir kutu geliyor ve içinden o ayki gelişim basamaklarımıza uygun bir kitap ve eğitim materyalleri çıkıyor. Bebeğinizi duyusal, bilişsel, dil ve motor becerilerini geliştirme yönünde destekleyen bir dergi Adım Adım.

Adım Adım

Adım Adım’ın bir süredir yayında olan bir blogu da var: Adım Adım Bebeğim. Blog editörü ve  Mikado Yayıncılık Pazarlama Müdürü Kübra Hanım’dan söyleşi  teklifi gelince ben de çok sevindim ve hemen kabul ettim. Adım Adım, Güncel  Anne hakkında merak edilenleri sordu ben de yanıtlamaya çalıştım. Sorular ve yanıtlar için bir tık lütfen.

Adım Adım’a bu güzel söyleşi için çok teşekkür ediyorum.

Adana doğumluyum. İlkokul, ortaokul ve liseyi babamın görevi dolayısıyla 5 farklı şehirde okuduktan sonra Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdim. Özel bir hastanede iki yıl süren pratisyen hekimlik hayatımın ardından çocuk doktoru olmak istediğime karar verdim ve Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünü kazandım. Asistanlığa başladığım ilk gün, kendisi de benim gibi çocuk doktoru olan eşimle tanıştım. Kısa süren bir flört döneminden sonra evlendik. Evliliğimizin 5. yılında da oğlumuz Çağın Aras katıldı aramıza. Kilis’te mecburi hizmetimi tamamladım. Şu anda Adana’da yaşıyorum. Kısacası “Yolu çok iyi bilmekle yolda yürümenin farklı olduğunu anne olduktan sonra anlayan bir çocuk doktoruyum”.

Yorumlar

  • gülay çetin onay

    pınar hanım ben yeni keşfettim güncel anneyi. kızım 8 aylık oldu.biraz geç oldu ama içeriğini yeni gördüm.tam bize göre bilgiler var.ellerinize yüreğinize sağlık.sevgiler

    | Cevapla
  • Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>